Przejdź do głównej treści strony

Kontakt

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki

Mickiewicza 2
85-071 Bydgoszcz
NIP 554 10 00 818

kasa biletowa

e-mail: bilety@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 18 (śr-pt 14.00-18.00)
kom: +48 885 60 70 90 (pn-pt 9.00-16.00)
czynna od środy do piątku w godzinach 14.00-18.00
oraz godzinę przed spektaklem

sekretariat

Joanna Konopka
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax:+48 52 339 78 20

dyrektor

Wojciech Faruga
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

zastępczyni dyrektora ds. programowych

Julia Holewińska
e-mail: tp@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 13
fax: +48 52 339 78 20

główny księgowy

Jacek Grabarczyk
e-mail: jacek.grabarczyk@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 24
fax: +48 52 339 78 20

zastępczyni głównego księgowego

Joanna Kraszewska
e-mail: joanna.kraszewska@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 29

kierowniczka działu produkcji

Anna Kosmala
telefon: +48 52 339 78 13
e-mail: anna.kosmala@teatrpolski.pl

producentka Festiwalu Prapremier

Elena Malygina-Tworkowska
telefon: +48 603 171 278
e-mail: elena.tworkowska@teatrpolski.pl

kierowniczka działu artystycznego

Bernadeta Fedder
e-mail: bernadeta.fedder@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 21
kom: +48 507 140 974

kierowniczka działu komunikacji

Marietta Maciąg
e-mail: marietta.maciag@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 41
fax: +48 52 339 78 40

kierowniczka literacka

Daria Sobik
e-mail: daria.sobik@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 33 97 847

kierownik działu techniczno – gospodarczego

Waldemar Gracz
e-mail: waldemar.gracz@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 16

zastępczyni kierownika ds. gospodarczych

Beata Waszak
e-mail: beata.waszak@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 19
kom: +48 507 140 973

kierownik pracowni multimedialnej

Robert Łosicki
e-mail: robert.losicki@teatrpolski.pl
telefon: +48 52 339 78 46
kom: +48 507 140 972