Stań się częścią Festiwalu Prapremier 2022. Oświecenie – poszukujemy wolontariuszek i wolontariuszy!

Jeśli chcesz działać w twórczym środowisku, poszukujesz nowych wyzwań, lubisz obcować ze sztuką – to właśnie Ciebie szukamy.

Będziemy potrzebować Twojego wsparcia przy organizacji:
Biura Festiwalowego – to tu praca wre przez cały dzień. Biuro Festiwalowe to punkt informacyjny i sprzedażowy FPP, w którym uczestnicy, goście i widzowie mogą otrzymać pakiet informacyjny, zakupić festiwalowe gadżety czy spotkać się i porozmawiać. Biuro Festiwalu to także najważniejsze wsparcie i zaplecze dla pracowników TPB.
Działu Komunikacji i Działu Artystycznego – wsparcie przy obsłudze biura prasowego, koordynacja wywiadów, towarzyszenie artystom i twórcom obecnym na Festiwalu, copywriting, fotoreportaż, dystrybucja materiałów promocyjnych – to tylko niewielki zakres promocyjnego „to do” w czasie Festiwalu. Jeśli interesuje Cię praca w komunikacji i marketingu, social media nie mają przed Tobą tajemnic, a dodatkowo posługujesz się płynną angielszczyzną lub językiem ukraińskim – to idealny wybór dla Ciebie.

Informacje praktyczne:
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 września za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej (lub tutaj: https://forms.gle/EaFbSqrUGTVD4y1Q7)
Do 4 października skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na obowiązkowe spotkanie organizacyjne.

XXI. edycja Festiwalu Prapremier odbędzie się w dniach 14-29 października 2022.

Wolontariat FPP może być okazją do zrealizowania praktyk studenckich czy zdobycia dodatkowych punktów w szkole. Po zakończeniu Festiwalu otrzymasz od nas odpowiednie zaświadczenie.

Zapewniamy ubezpieczenie NNW.

Wspierając nas, będziesz miał* przede wszystkim okazję, by poznać branżę i zobaczyć jak wygląda organizacja imprezy „od kulis”. Dołącz do nas!

FORMULARZ